logo

KÂĞITHANE’DE YKS SINAVI ÖNCESİ MİLLET KIRAATHANELERİNE YOĞUN İLGİ

KÂĞITHANE’DE YKS SINAVI ÖNCESİ MİLLET KIRAATHANELERİNE YOĞUN İLGİ

Kâğıthane Belediyesi’nin millet kıraathaneleri, özellikle Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na hazırlanan gençlerin vazgeçilmez çalışma noktalarından birisi olmaya devam ediyor.

Kâğıthane Belediyesi’ne ait; Emniyetevleri Millet Kıraathanesi, Sultan Selim Millet Kıraathanesi, Hamidiye Millet Kıraathanesi, 100.Yıl Millet Kıraathanesi, Gençvadi Millet Kıraathanesi, öğrencilerin sınava hazırlık döneminde en büyük yardımcısı oluyor.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na sayılı günler kala sınava hazırlanan öğrenciler millet kıraathanelerini yoğun bir şekilde kullanıyor. Kâğıthane’deki millet kıraathaneleri öğrencilerin ve üniversite adaylarının sınava en iyi şekilde hazırlanmasına vesile oluyor.

Üniversite sınavına sayılı günler kala Millet Kıraathanelerinde yoğunluk olduğunu belirten Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; “  YKS sınavına sayılı günler kala gençlerimiz açmış olduğumuz millet kıraathanelerinde sınava hazırlanıyorlar. Gençlerimize şimdiden gireceği sınavlarda başarılar diliyorum. Hayal ettikleri mesleklere kavuşmaları için her zaman desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Paylaşın:
#

SENDE YORUM YAZ