logo

KÂĞITHANE’DE SİYASİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI BU BAYRAM DA DEVAM ETTİ

KÂĞITHANE’DE SİYASİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI BU BAYRAM DA DEVAM ETTİ

Kâğıthane’de bu bayramda da gelenek bozulmadı. Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin tarafından her yıl geleneksel hale getirilen siyasi partiler arası bayramlaşma programı Başkan Öztekin’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Kâğıthane Belediyesi’nde düzenlenen bayramlaşma programına; ilçedeki siyasi partilerin temsilcileri katıldı.

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; “Farklı siyasi görüşteki partilerin ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek bayramın manevi havasını Kâğıthane’mize yansıtıyoruz. Görüşlerimiz her ne kadar farklı olsa da ortak gayemiz; ilçemizin her anlamda daha yaşanılabilir, daha güzel bir yer halini almasını sağlamak. Her yıl samimi bir ortam oluşturarak siyasi parti temsilcileri ile hem hasbihal ediyoruz hem de mevcut çalışmalarımızı değerlendiriyoruz. Siyasi parti temsilcileri ile bayramlaşma programını önümüzdeki senelerde de birlik ve beraberlik içerisinde devam ettireceğiz” dedi.

Başkan Öztekin daha sonra AK Parti Kâğıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk’ün ev sahipliğinde düzenlenen partisinin bayramlaşma programına katıldı. Hasbahçe ‘de düzenlenen programa İstanbul 2. Bölge Milletvekili Süleyman Soylu, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Tuba Güllük Dengiz, TDED Genel Başkanı Ekrem Erdem ve AK Partili vatandaşlar katıldı.

Paylaşın:
Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ