logo

KÂĞITHANE’DE KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

KÂĞITHANE’DE KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Kâğıthane Belediyesi tarafından 2024 Haziran ayına kadar devam edecek kültür sanat etkinlikleri Ekim ayı itibarıyla başladı. Birbirinden çeşitli etkinlikler her yıl Kâğıthaneliler tarafından yoğun ilgiyle takip ediliyor

Kâğıthane’de her yaştan vatandaşın sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımı için düzenlenen etkinliklerde çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı tiyatro oyunları ve film gösterimleri, söyleşi ve konserler yer alıyor. Etkinlikler Kâğıthane Belediyesi’ne ait 10’a yakın kültür merkezinde gerçekleştiriliyor.

Etkinliklere katılan Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; “ Her yıl düzenlemiş olduğumuz kültür sanat sezonumuzu bu yıl da Ekim ayı itibarıyla açtık. Etkinliklerimiz 2024 Haziran ayına kadar devam edecek. Etkinliklerimize her yaştan vatandaşımızı davet ediyoruz.” diye konuştu.

Kâğıthane Belediyesi’nin Ekim-Kasım Ayı kültür sanat ajandasında birbirinden anlamlı ve eğlenceli etkinlikler yer alıyor. Kültür merkezlerinde Ekim- Kasım ayının öne çıkan etkinlikleri; Mutluluğu arayan ayıcık çocuk tiyatrosu, Arkadaşlık sanatı yetişkin tiyatrosu, Yener Çevik konseri, Buray konseri, Sufle konseri, Hilal Altın kadınlar matinesi, TRT İstanbul Radyosu Ses ve Saz Sanatçıları Türk Halk Müziği konseri, Şekersiz konseri yer alıyor. Ayrıca Eğitimci ve Yazarlar Alişan Kapaklıkaya, Hatice Kübra Tongar ve Serdar Tuncer’de söyleşi programları ile Kağıthaneliler ile bir araya gelecek.

Paylaşın:
#

SENDE YORUM YAZ