logo

KÂĞITHANE’DE KABİR ZİYARETİ YAPMAK İSTEYEN VATANDAŞLARA ULAŞIM DESTEĞİ

KÂĞITHANE’DE KABİR ZİYARETİ YAPMAK İSTEYEN VATANDAŞLARA ULAŞIM DESTEĞİ

Kâğıthane belediyesi, yakınlarının kabirlerini ziyaret etmek isteyen vatandaşlar için Ayazağa ve Kilyos mezarlıklarına servisler kaldırıyor.

Her ayın ilk cumartesi günü belirli yer ve belirli saatlerde kaldırılan araçlar, mezarlığa varış saatinden itibaren 1 saat bekleme süresi sonunda, yeniden aynı noktalardan geçecek şekilde dönüş yapıyor.

Ayazağa ve Kilyos mezarlıklarını ziyaret edecek olan servisler Kâğıthane’nin tüm mahallelerini kapsayacak şekilde ortak alanlardan hareket ediyor.

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin konuyla ilgili olarak; ”Hususi araçları olmadığı için ailelerinin kabirlerini ziyaret etmekte zorlanan vatandaşlarımız için bir kolaylık sağlamak istedik. Kâğıthane’nin tüm mahallelerinden belirli gün ve saatlerde Ayazağa ve Kilyos’ ta bulunan mezarlıklara araçlar kaldırılıyor.” diye konuştu.

Yakınlarının kabirlerini ziyaret etmek isteyen vatandaşlar, Kâğıthane Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü araçlar servisinin 0212 294 20 46 irtibat numarası ile iletişime geçebilirler.

Paylaşın:
#

SENDE YORUM YAZ