logo

KAĞITHANE’DE HUZURLU; HUZUR TOPLANTISI

<em><strong>KAĞITHANE’DE HUZURLU; HUZUR TOPLANTISI</strong></em>

Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından polis-halk ilişkilerini geliştirmek, vatandaşların sorunlarına yerinde çözüm bulabilmek amacıyla huzur toplantısı düzenlendi. Toplantıya Kağıthane Kaymakamı Tahir  Şahin, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürü Mesut Aslan, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Emre Ağaoğlu, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, okul müdürleri, din görevlileri,  çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve ilçe sakinleri katıldı.

 Toplantıda Kağıthane ilçesindeki güvenlikle ilgili ayrıntılı bilgiler verildikten sonra katılımcıların sorularına cevap verilirken özellikle uyuşturucu ile mücadele meselesine dair çok kapsamlı fikir alış verişinde bulunuldu. Kağıthane Kaymakamı Tahir Şahin, gerçekleştirilen toplantı bitiminde geniş bir değerlendirmede bulundu.

Söz alan davetliler, Kaymakam Tahir Şahin’e teşekkür ederken her zaman kaymakamlığın, emniyet ve Kağıthane Belediyesi’ni yanlarında hissettiklerini, her platforma kendilerine ulaştıklarına değindi. Kağıthane’de bir aile olduklarını vurgulayan katılımcılar, kamu kuruluşlarının gece gündüz çalıştıklarını ve taleplere anında cevap vererek müdahalede bulunduklarını, özverili çalışmalarıyla takdir ettiklerini  vurguladılar.

Toplantı sonrasında;  Emniyet Müdürlüğü tarafından konuklara kokteyl ikramında bulunuldu.

Paylaşın:
Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ