logo

HALAY SOKAK PARKI YAKINDA HİZMETE AÇILIYOR

HALAY SOKAK PARKI YAKINDA HİZMETE AÇILIYOR

Kâğıthane Belediyesi, Hamidiye Mahallesi Halay Sokak’ta inşa ettiği parkın yapımını neredeyse tamamladı. Park çok yakında vatandaşın hizmetine sunulacak.

Hamidiye Mahallesi Halay Sokak Parkı, toplam 2 dönüm arazi üzerinde, içerisinde; çocuklar için 370 m2 oyun alanı, 1000 metrekare yeşil alan, aileler için 140 metrelik yürüyüş yolu, 150 m2 spor ve dinlenme alanı olacak şekilde tasarlandı. Parka 211 adet ağaç ve 800 adet çalı bitkisi dikimi de yapıldı. Park 24 saat güvenlik kameraları ile izlenebilirken, parka gelen vatandaşlar ücretsiz internet hizmetinden de yararlanabilecek.

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin göreve geldiği günden bu yana park ve ağaçlandırma konusunda büyük mesafe kastettiklerini belirterek; ” İlçemizdeki parkların tamamını yenilerken mevcutlara yenilerini ekledik. Bugüne kadar Yahya Kemal Su Parkı, Sultan Selim Karakol Parkı, Emniyeteler Bosna Hersek Parkı ve Çağlayan Yavuz Selim Parkı’nı hizmete açtık. Hamidiye Halay Sokak Parkı’nı da çok yakında hizmete açıyoruz. Komşularımıza hayırlı olsun.” dedi.

Paylaşın:
Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ