logo

GENÇLER HASBAHÇE’DE COŞTU

GENÇLER HASBAHÇE’DE COŞTU

Kağıthane Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak düzenlediği etkinlikte Doğukan Manço ve Emre Kaya sahne aldı

Hasbahçe’de düzenlenen konserde binlerce genç, sevilen müzisyenler Doğukan Manço ve Emre Kaya’nın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ettiler. Doğukan Manço, dj performansıyla alanı coştururken, Emre Kaya en sevilen şarkılarını Kağıthaneliler için söyledi.

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin de gençlerin bu özel günde yanlarındaydı. DJ kabinine geçen Başkan Öztekin, Doğukan Manço ile Barış Manço’nun Bugün Bayram şarkısını çaldı. Müzisyen Manço’ya Başkan Öztekin’in bir de sürprizi vardı. 19 Mayıs 1981 doğumlu Manço, 41. yaşını sahnede kutladı. Başkan Öztekin müzisyen Manço’ya doğum günü pastasını ikram ederek; yeni yaşının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı da kutlayan Başkan Öztekin gençlere hitaben; ” Türkiye’yi gelecekte emanet alacaklar sizlersiniz. Bu yüzden en çok size güveniyor, sizin kendinizi en iyi şekilde geliştirebilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Hepinize güzel bir gelecek diliyorum.” dedi.

Konser 4 saat sürerken, alanı dolduran binlerce genç unutulmaz bir gece yaşadı.

Paylaşın:
#

SENDE YORUM YAZ