logo

Dondurmacıda “Yan bakma” kavgası!

Dondurmacıda “Yan bakma” kavgası!

Kağıthane’de  bir dondurmacı önünde çıkan kavgada bir genç 5 kişi tarafından feci şekilde dövüldü. Yumruk, tekme ve taburelerin havada uçuştuğu olay cep telefonu kameralarına yansıdı.

Olay, önceki gün akşam saatlerinde Kağıthane Hamidiye Mahallesi’nde meydana geldi. Cadde üzerindeki bir sitede bulunan dondurmacı önünde yan bakma ve laf atma nedeniyle kavga çıktı.

ARALARINA ALDIKLARI GENCİ FECİ ŞEKİLDE DÖVDÜLER

Toplanan 5 şahıs, tek başına olan gence tekme ve yumruklarla saldırmaya başladı. Saldırganlar, ellerine geçen ne varsa hem fırlattı hem de defalarca kez vurdu.

MÜŞTERİLER ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA KALDI

5 kişilik saldırgan grubun arasında kalan genç, kendisini korumaya çalışsa da başarılı olamadı. Vücudunun çeşitli yerlerinden çok sayıda darbe alan talihsiz genç, defalarca yere düştü. Kendisini darbedenlere ise karşılık bile veremedi. Dondurmacıda müşteri olarak oturan kadın ve çocukların çığlık çığlığa kaldığı olay kameralara yansırken, dükkan ise savaş alanına döndü.

DÖVDÜKTEN SONRA KAYIPLARA KARIŞTILAR

Saldırgan grup, genci dükkanda başlayarak sokak ortasına kadar feci şekilde dövdükten sonra olay yerinden kaçtı. Yaralı ise kendi imkanlarıyla bulunduğu yerden ayrıldı. O anlardan geriye ise bu görüntüler kaldı.

Paylaşın:
#

SENDE YORUM YAZ