logo

BAŞKAN ÖZTEKİN CAMİ DERNEKLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

<strong>BAŞKAN ÖZTEKİN CAMİ DERNEKLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU</strong>

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin ilçedeki cami derneklerinin temsilcileriyle bir araya gelerek mevcut ve yeni dönem çalışmaları hakkında istişare toplantısı yaptı.

Kağıthane Belediyesi ve İlçe Müftülüğü iş birliği ile ilçedeki cami derneklerinin temsilcilerinin katıldığı bir istişare toplantısı düzenlendi. Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’in ev sahipliğinde Nurtepe Sosyal Tesisi’nde gerçekleşen toplantıya Kaymakam Tahir Şahin, AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk, Müftü Adem Karadeniz ve çok sayıda temsilci katıldı.Mevcut ve yeni dönem projelerinin konuşulduğu toplantıda dernek temsilcileri talep ve önerilerini ilettiler.

Başkan Öztekin toplantıda yaptığı konuşmada görevde bulunduğu dört yıllık sürede ilçedeki tüm camilerin bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını yerine getirdiklerini söyledi. Başkan Öztekin yeni cami inşaatlarının da devam ettiğini belirterek; ” Hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile ilçemize Arıcılar Çamlıvadi, Vadi İstanbul ve Nişantaşlar Ahmeddin camilerini kazandırmıştık. İnşaatı devam eden Hacı Kenan ile Ayazma Camii ve Külliyesi’ni de yakında tamamlayıp ibadete açmayı planlıyoruz. Rabbim vatandaşlarımızın hayırlarını kabul etsin.” diye konuştu.

Paylaşın:
#

SENDE YORUM YAZ