Bugun...
15 TEMMUZU UNUTMAYALIM İHANET EDENLERİN DÜŞMANLARDAN NE FARKI VAR?


Yusuf Yoldaş Misafir Yazar
sadabadhaber@gmail.com
 
 

Ülkemize ihanet eden, dışarıdan ve içeriden beslenen alçaklar vatanımızın iç düşmanları sözde cemaat diye İslam’a ve halkına acımasızca büyük zararlar veren bu aşağılık çetenin düşmandan ne farkı var?
Bu soruyu düşünüp analiz ettiğimizde gerçekten çok farkları olduğunu görürüz. Çanakkale’de yedi düvele karşı savaşan atalarımız o günleri anlatırken birçok mertliklerden bahsederler. Düşmanla cephede çatışırken açlık, susuzluk, yokluk içinde bile bir anda olsa mertçe konuşup tahinlerini, yiyeceklerini karşılıklı birbirlerine attıklarını ve karşılıklı yaralılarına ve ölülerine bile saygı gösterdiklerini büyüklerimizden dinleriz. Oysa bu ihanet şebekesi Çanakkale’deki düşmanlarımızdan da namert, aşağılık insanlardır.Düşmanlarla mertçe cephede savaşılırken sivillere hiçbir şekilde müdahale olmamıştır.Bu paralel darbeci ihanet çetesini oluşturan vatan hainleri öylemi bir bakın!!! Halkının vergileriyle,birikimleriyle yemeyip içmeyip ülkesinin milli savunmasına kazandırdığı silahlarla kendi halkına bombalar yağdıran,mermileri halkına acımadan sıkan,tanklarını,uçaklarını halkının üzerine yollayan,TÜRKİYE Cumhuriyetinin baş kumandanına süikast düzenleyenler,sivil iradenin sandıkta seçilen meşru hükümetine silah gücüyle indirmeye çalışanlar,bağımsızlığımızın simgesi olan TBMM’ni acımasızca bombalayan,ülkemizin gözbebeği olan özel harekatımızdaki polislerimizi katleden bu aşağılık çetenin mensupları evet sizler o günkü yedi düvel dediğimiz düşmandan da aşağılıksınız.Tarih sizin vatan hainliğinizi unutmayacak.Sizler milletin duygularıyla,inançlarıyla oynadınız,en zayıf yerinden vurdunuz.O da yetmedi ülkemizi iç savaşa sürükleyecek aşağılık kompleyi dış ve iç güçler bir olup başlattınız.Sizler bu tarihte çok farklı yazılacak ve anılacaksınız.
Çanakkale’ye her ülkeden temsilciler gelerek şehitleri anma programları düzenleniyor,Siz vatan hainlerini ise 15 Temmuz halkın bağımsızlık ve demokrasi bayramında yakınlarınız ve bu yüce Türk milleti nasıl anacaktır tabiki ülkemize yaptığınız ihanetle anılacaksınız.Yazık değil mi? Ama ülkesini düşünmeyen,kendi halkına tanklar ve silahlarla saldıranlardan asla merhamet beklenemez.Bu canilerden merhamet beklemek (elma ağacından armut beklemeye)benzer.
15Temmuzdaki şehitlerimizi ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum,mekanlarının cennet olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.Yaralılarımıza ve gazilerimize acil şifalar diliyorum.
Bir daha Rabbimin bize böyle bir acı yaşatmaması duasıylaBu yazı 23017 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?


YUKARI