Bugun...
DARBELERE MEYDAN OKUYORUZ HEY HEY


Selahattin Yalçın
info@sadabadhaber.com
 
 

Allah’ım bir milletin asıl gücünün topu, tankı, tüfeği değil; imanlı ve inançlı evlatları olduğu duygusunu bize yaşattığın için sana hamd olsun.

Tanklara karşı duran, vatan için candan ve yardan vazgeçip şehadete koşan, günlerce sala okuyan, ay yıldızlı bayrağı eline alıp meydanları dolduran, genç, yaşlı, kadın, çocuk bütün vatan sevdalılarına selam olsun.

Dünyada özgürlüğüne düşkün, vatansever, şahadet sevdalısı, imanlı ve inançlı olan bir millete kimse diz çöktüremez. Vatan sevgisini imandan sayan bir milleti kimse esaret altına alamaz.

Darbelerden çok çeken bir milletin evine çekilip Türkiye’nin 50 yıl geriye gitmesini seyretmesini beklemek ahmaklığın daniskasıdır.

 Düne kadar adı hoca efendi diye anılıp baş üstünde tutulan ismi Fetullah  “Allah'ın fethi, dinin açılması” gibi anlamlara gelmesine rağmen; dinin gönüllere açılımını dinler arası açılıma çeviren, ağlayıp sızlayarak insanları can evinden vuran, büyük bir Amerika projesi olan; amaç ve hedeflerine ulaşmak için dini alçakça kullanan, bununla da yetinmeyip dinde reformlar yapmaya çalışan, yıllarca Müslümanların parasıyla beslenip örgütlenen, şer amaçları için yıllarca yüzümüze gülüp arkamızdan karanlık işler çevirerek Devleti ele geçirmeye çalışan ve bu uğurda her şeyi mübah sayan, Şeref ve haysiyeti İslam’a hizmette değil Amerika’ya, CIA’ ya, Siyonizm’e hizmet etmekte bulan, gözümüzün içine baka baka yıllar önce asıl niyetini;  “Adliyede, mülkiyede veya başka bir hayatı müessesede bizim arkadaşlarımızın mevcudiyeti, öyle ferdi mecburiyetler şeklinde ele alınıp öyle değerlendirilmemelidir. Yani bunlar gelecek adına bizim o ünitelerde garantimizdir. İstikbale yürümek için, sistemin püf noktalarını keşfedin. Hala bu sistem devam ediyor. Bu sistem içinde arkadaşlarımız istikbale yürüyeceklerdir. Öyleyse o sistemin püf noktalarını bilmeleri lazım, keşfetmeleri lazım. Aşmaları lazım. Bu da meselenin diğer bir yanıdır” diyerek ortaya koyan.

 Hizmeti Allah için değil de 1970’den bu yana uşaklık ettiği derin yapılanmaların adına yapan bir zihniyetten daha ne beklenir ki.

Aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun, tankların üzerine korkusuzca yürüyen aziz milletimiz var olsun,  ülkemiz huzurla dolsun, vatan hainleri, satılık kalemler, kimi sanatçı bozuntuları, darbeye çanak tutanlar, hele hele vatan evlatlarına kurşun sıkanlar hak ettiği cezayı bulsun. Şerefli, onurlu ve dik bir duruş sergileyen başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Allah darbe girişiminin karşısında duran ve durduran herkesten razı olsun.

 

 Bu yazı 1324 defa okunmuştur.

YORUMLAR
2 Yorum

havva soner tanrikulu
24-07-2016 00:24:00

Agzina yuregine saglik dayicim. Cok guzel yazip ifade etmissin...

Resul
23-07-2016 21:07:00

Allah razı olsun. Gönlünüze ve kaleminize sağlık.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?


YUKARI