Bugun...

"kagithane-haberleri" İLE İLGİLİ HABERLER

Kağıthane Belediyesi’nden Akıllı Adım
Kağıthane Belediyesi işlemlerin daha hızlı sonuçlanması ve eldeki verilerin daha korunaklı hale gelmesi amacıyla Elektro..
Başkan Kılıç, ‘’Ürettiklerimizi Herkesle Paylaşıyoruz’’
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU)’nun Beşiktaş'ta bulunan Güney Kampüsü yerleşkesindeki panelde, sosyal belediyecilik konusu..
Şirintepespor Gençlerle Mutlu
Kağıthane’nin güzide kulüplerinden Şirintepespor, gençleriyle oldukça mutlu. Altyapıya önem vererek yüzlerce genci spor..
 Saadet Kağıthane’de yeni heycan
Yeni genel başkanları Temel Karamollaoğlu ile yeni bir sinerji yakalayan Saadet Partisi Kağıthane Teşkilatı, Ankara’da ..
Komşular Dünya Rekoru Kırdı
Kağıthane’de kadınlar, “Dünya Komşuluk Günü” etkinlikleri kapsamında, “en çok kadınla yaprak dolma sarma” rekoru kırarak..
Her Şey Onlar Gülsün Diye
Kağıthane Belediyesi Sosyal Mağazası ilçedeki ilk ve orta öğretimde eğitim gören ihtiyaç sahibi 2 bin 500 öğrenciyi ağı..
Ömer Halis Turnuvası Başlıyor
15 Temmuz Hain Darbe girişimi sırasında ortaya koyduğu cesaret ile gecenin seyrini değiştiren şehitlerimizden biri olan ..
Kâğıthaneli Öğrenciler Siyer-i Nebi Yarışmasına Hazırlanıyor
Kâğıthaneli Öğrenciler Siyer-i Nebi Yarışmasına Hazırlanıyor Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Türkiye genelinde ortaokul..
Ak Parti’den Vefa toplantıları   ve Ziyaretleri
Ak Parti Kağıthane İlçe Teşkilatı, şu sıralar Parti teşkilatında çalışma yapmış kurucu üyeler, yönetim kurulu üyeleri, ..
Orhan Telci’nin Mutlu Günü
Kağıthane’nin siyasetçi ve işadamlarından bir dönem Ak Parti Kağıthane İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunan Or..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?


YUKARI