Bugun...

"kagithane-belediye-meclisi" İLE İLGİLİ HABERLER

“GENÇLERE VATAN, MİLLET VE BAYRAK AŞKINI DA ÖĞRETTİNİZ”
Kağıthane’de faaliyet gösteren ve 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin ardından gerçekleştirilen Demokrasi Nöbeti’ne katılan fut..
Öğretmenler Gününde Görev Yemini
Genç nesillerin ışığı ve geleceğin mimarları olan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler günü Kağıthane'de yapılan programla..
Tarihe Yön Verenler Öğretmenlerdir
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kılıç mesajınd..
Maskeli Gaspçı Yakalandı
Kağıthane, Beyoğlu ve Okmeydanı’nda bir çok marketi soyduğu iddia edilen 22 yaşındaki genç hırsız Umut A yakalandı...
Kağıthane Belediyesi’nden Akıllı Adım
Kağıthane Belediyesi işlemlerin daha hızlı sonuçlanması ve eldeki verilerin daha korunaklı hale gelmesi amacıyla Elektro..
Başkan Kılıç, ‘’Ürettiklerimizi Herkesle Paylaşıyoruz’’
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU)’nun Beşiktaş'ta bulunan Güney Kampüsü yerleşkesindeki panelde, sosyal belediyecilik konusu..
Şirintepespor Gençlerle Mutlu
Kağıthane’nin güzide kulüplerinden Şirintepespor, gençleriyle oldukça mutlu. Altyapıya önem vererek yüzlerce genci spor..
 Saadet Kağıthane’de yeni heycan
Yeni genel başkanları Temel Karamollaoğlu ile yeni bir sinerji yakalayan Saadet Partisi Kağıthane Teşkilatı, Ankara’da ..
Komşular Dünya Rekoru Kırdı
Kağıthane’de kadınlar, “Dünya Komşuluk Günü” etkinlikleri kapsamında, “en çok kadınla yaprak dolma sarma” rekoru kırarak..
Her Şey Onlar Gülsün Diye
Kağıthane Belediyesi Sosyal Mağazası ilçedeki ilk ve orta öğretimde eğitim gören ihtiyaç sahibi 2 bin 500 öğrenciyi ağı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?


YUKARI